header1.jpg

Onze medewerkers

Wij verlenen advies en ondersteuning inzake de boekhouding, fiscaliteit en organisatie van uw bedrijf.

Geert Heyvaert

Bedrijfsrevisor

geert.heyvaert@vhco.be

Luc Sanders

IAB accountant – belastingconsulent

luc.sanders@vhco.be

Rudi Saerens

IAB accountant – belastingconsulent

rudi.saerens@vhco.be

Kelly Rombauts

Administratie – Boekhouding

kelly.rombauts@vhco.be

Sieke Aelbrecht

Administratief bediende

sieke.aelbrecht@vhco.be

Rita Willems

IAB accountant – belastingconsulent

rita.willems@vhco.be

Kristof Huyck

IAB accountant – belastingconsulent

kristof.huyck@vhco.be

Cindy Beeckman

Graduaat boekhouding

cindy.beeckman@vhco.be

Sofie Mariën

Administratie – Boekhouding

sofie.marien@vhco.be

Viviane Croes

Secretariaat – Onthaal

viviane.croes@vhco.be

Natascha D'haese

Meer info?

Zoekt u een antwoord op uw vraag?

Klik verder naar onze contactpagina en wij beantwoorden uw vraag zo snel mogelijk.

Laat je bijstaan door professionals.

Wij denken mee in jouw onderneming.

Volg ons op Facebook

Ons kantoor

Zeelsebaan 14

9200 Dendermonde

Tel. 052 22 33 00

Fax 052 22 37 00

kantoorverheyden@vhco.be

Openingsuren

Ma. t.e.m. vr.: 8 tot 17 u.

Za.: gesloten

Zo. gesloten

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.